Film 21-576 | Bulgaria | 2021 | 39’ | originaalkeel: English German French Spanish Indonesian Bulgarian Portuguese Tamil Turkish | subtiitrid: inglise

TripleF***

TripleF***

TripleF*** on dokumentaalfilm ülemaailmsest kliimaliikumisest ja selle ajaloost. Film sisaldab materjale kuuelt kontinendilt (Põhja- ja Lõuna-Ameerika, Euroopa, Aafrika, Aasia ja Antarktika). Filmitud roheliselt, mis tähendab filmitegijate poolt kohapeal. Kliimaaktivismi teema peategelasena viib meid globaalsele teekonnale aktivistide ellu. Miks said nii paljudest noortest aktivistid? Milline on elu aktivistina, kuidas tullakse toime poliitilise stagnatsiooniga, karmi kriitikaga ja isegi ähvardustega ning miks nad ikkagi jätkavad? Väga isiklik, kuid mitte privaatne - aktivistide privaatsuse kaitsmiseks on tundlikud teemad sisse põimitud lavastatud osana.

Andmed

Režissöör
Simona Theoharova
Operaator
Lisa Muzzulini, diverse
Monteerija
Nico Hertel
Helilooja
Nico Hertel, DonFlo
Produtsent
Simona Theoharova
Tootjafirma
Caravan Fantasia Ltd.
Esitaja/režissööri kontaktandmed

Auhinnad

MTÜ Mondo eriauhind
Filmil on tõeliselt globaalne haare - filmitud on kliimaaktiviste tegevust ja keskkonnaprobleeme kuuel kontinendil ning film on sündinud muljetavaldavas koostöös - selle asemel, et lennutada Euroopa operaatoreid üle maailma, on kasutatud kohalikke talente ja toodud kokku üle 30 filmitegija panus. Kui me vaid suudaks sellist koostöövaimu hoida kliimamuutuste lahendamisel! Mondo jaoks on oluline ka see, et filmis antakse sõna põlisrahvastele ja eri põlvkondade esindajatele. See on alles esimene osa viieosaliselt sarjast, jääme ootama jätku!

Filmisoovitused

Toetajad

Lihula Gümnaasium · Lihula Raamatukogu · Lääneranna Noortekeskus