Riidemähkmete töötuba ja laadalauake

23.09.2022
11:00 - 12:00
Väliala

Väikelastega pered on tihti hädas järsku hiiglaslikuks kasvanud keskkonnajalajäljega. Üheks suureks-suureks osaks selles jalajäljes on ühekordsed mähkmed. Riidest mähkmed on aga viimase aastakümne jooksul läbi teinud suuri murranguid ning ei tähenda enam vaid tüütut valget marlihunnikut, mida suures pajas laupäeviti läbi keeta. Tänaseks müügil olevad riidest mähkmed on ilusad, nahasõbralikud ning nende kasutamine ja hooldus imelihtne. Eelistades riidest mähkmeid teeme heateo nii rahakotile kui ka loodusele, sest kasutades taaskasutatavaid mähkmeid saame vähendada igapäevast olmeprügi ning plastireostuse hulka. Valides riidest mähkmed saame olla kindlad, et need ei sisalda ühekordsetes mähkmetes levinud kahjulikke kemikaale.

Reedel kell 11 teeb MAFFi väliala telgis kogemusnõustaja Stiina Prees huvilistele väikese tutvustava töötoa ning seejärel on mõned tunnid avatud väike müügilaud, kus saab kohe soetada ka kohalike Eesti tootjate mähkmeid.

 

Vaata kaardil

Toetajad

Sakste maja Lihulas · Lihula Gümnaasium · Lihula Muuseum · Lihula Kultuurimaja · Lihula Raamatukogu · Lääneranna Noortekeskus · Võrgukuur · Tallinna Loomaaed · Pürksi Kultuurimaja · Vändra Kultuurimaja · Kilingi-Nõmme Kultuurimaja · Narva eesti keele maja