Festivalil linastunud filmid

Lehekülg on täiendamisel!

Films

Film 20-4

Sool

Režissöör Vladimir Eysner
Sool Salt Russia Venemaa 00020 2020 2020 English inglise
0
Finalist
Film 20-350

Sametsarvede valmimise hooaeg

Režissöör Galina Leontieva
Sametsarvede valmimise hooaeg The Season, when Velvet Antlers get Ripe Russia Venemaa 00020 2020 2019 Estonian eesti
0
Finalist
Film 20-264

Põhjatuul võib olla soe

Režissöör Aleksei Golovkov
Põhjatuul võib olla soe Northern Wind can be Warm Russia Venemaa 00020 2020 2019 Estonian eesti
0
Finalist
Film 20-356

Soki-lõhe. Punane kala

Režissöör Dmitriy Shpilenok
Soki-lõhe. Punane kala Sockeye Salmon. Red fish Russia Venemaa 00020 2020 2020 Estonian eesti
0
Finalist
Film 21-173

Kui lumi sulab

Režissöör Aleksei Golovkov
Kui lumi sulab When the Snow melts down Russia Venemaa 00021 2021 2021 Estonian eesti
0
Finalist

2022
Film 22-248

Metsikud mesilased

Režissöör Jan Haft
Metsikud mesilased Bee Wild! Germany Saksamaa 00022 2022 2021 Estonian eesti
Finalist
Film 22-637

Ahm - üks sitke ema

Režissöör Alexander Sletten
Ahm - üks sitke ema Wolverine - One Tough Mother Austria Austria 00022 2022 2021 Estonian eesti
0
Film 20-507

Innsbrucki loodus - kahe maailma vahel

Režissöör Patrick Centurioni
Innsbrucki loodus - kahe maailma vahel Wild Innsbruck - Between Culture and Alpine Nature Austria Austria 00020 2020 2019 English inglise
0
Finalist

2021
Film 21-216

Loomalapsed

Režissöör Jan Haft
Loomalapsed Nature´s Nurseries Germany Saksamaa 00021 2021 2020 Estonian eesti
Film 20-460

Metsikud ööd - kui loomad ärkavad

Režissöör Uwe Müller
Metsikud ööd - kui loomad ärkavad Wild Nights - When Animals Awake Germany Saksamaa 00020 2020 2019 English inglise
0
Film 20-135

Shetlandi loodus - Šotimaa viikingipiir

Režissöör Jackie Savery
Shetlandi loodus - Šotimaa viikingipiir Wild Shetland: Scotland’s Viking Frontier United Kingdom Suurbritannia 00020 2020 2018 English inglise
0
Film 20-517

Portugali loodus

Režissöör Christian Baumeister
Portugali loodus Wild Portugal Germany Saksamaa 00020 2020 2019 English inglise
0
Finalist

2021

2021
Film 21-207

Metshobused - pusta lugu

Režissöör Zoltan Török
Metshobused - pusta lugu Wild Horses - A Tale from the Puszta Germany Austria Hungary Germany Austria Hungary 00021 2021 2021 Estonian eesti
Film 20-285

India metsikud kassid - maskeerumismeistrid

Režissöör Sandesh Kadur
India metsikud kassid - maskeerumismeistrid Wild Cats Of India: Masters of Disguise India India 00020 2020 2019 English inglise
0
Film 21-875

Lorino vaal

Režissöör Maciej Cuske
Lorino vaal The Whale from Lorino Poland Poland 00021 2021 2019 English inglise
0
Film 21-131

Tuul. Dokumentaalne põnevik

Režissöör Michał Bielawski
Tuul. Dokumentaalne põnevik The Wind. A Documentary Thriller Poland Poland 00021 2021 2019 English inglise
0
Finalist
Film 21-909

Milline värvikas maailm

Milline värvikas maailm What a colorful World Austria Austria 00021 2021 2020 Estonian eesti
0
Film 22-203

Toidusalu

Režissöör Louis De Jaeger
Toidusalu FoodForest Belgium Belgium 00022 2022 2022 English inglise
0
Finalist
Film 21-739

Hundid tulevad!

Režissöör Martin Páv
Hundid tulevad! Wolves at the Borders Czech Republic Czech Republic 00021 2021 2020 Estonian eesti
0
Film 21-944

Neetud uraan

Režissöör Martin Boudot
Neetud uraan Green Warriors: Cursed Uranium France Prantsusmaa 00021 2021 2021 English inglise
0
Film 21-943

Neetud väetised

Režissöör Martin Boudot
Neetud väetised Green Warriors: Soil Threat France Prantsusmaa 00021 2021 2021 English inglise
0
Finalist
Film 21-397

Veemaailm. 3 episoodi

Režissöör Petteri Saario
Veemaailm. 3 episoodi Worlds of Water. 3 Episodes Finland Soome 00021 2021 2020 Estonian eesti
0
Film 20-708

Katte all - iga keha vajab kuube

Režissöör Ivo Filatsch
Katte all - iga keha vajab kuube Under Cover - Every Body needs a Coat Austria Austria 00020 2020 2020 English inglise
0
Finalist
Film 21-170

Kontrolli all

Režissöör Ville Koskinen
Kontrolli all Under Control Estonia Finland Estonia Finland 00021 2021 2021 eesti estonian
0
Film 20-389

Kasvatada ja kasvada

Režissöör Oliver Dickinson
Kasvatada ja kasvada To Raise and Rise France Prantsusmaa 00020 2020 2020 English inglise
0

2021
Film 21-576

TripleF***

Režissöör Simona Theoharova
TripleF*** TripleF*** Bulgaria Bulgaria 00021 2021 2021 English inglise
Finalist

2021

2021
Film 21-619

Loomad

Režissöör Jonas Spriestersbach
Loomad Animals Germany Saksamaa 00021 2021 2019 Estonian eesti
Finalist
Film 20-119

Plastiku lugu

Režissöör Deia Schlosberg
Plastiku lugu The Story of Plastic USA USA 00020 2020 2019 Estonian eesti
0
Film 20-529

Inimesed vs. Agent Orange

Režissöör Kate Taverna & Alan Adelson
Inimesed vs. Agent Orange The People vs. Agent Orange USA/France USA/Prantsusmaa 00020 2020 2020 English inglise
0
Finalist
Film 21-801

Saarmas, legend tuleb tagasi

Režissöör Hilco Jansma
Saarmas, legend tuleb tagasi The Otter, a Legend returns The Netherlands The Netherlands 00021 2021 2021 Estonian eesti
0
Finalist

2022
Film 22-473

Elevant ja termiit

Režissöör Mark Deeble, Victoria Stone
Elevant ja termiit The Elephant & the Termite United Kingdom Suurbritannia 00022 2022 2021 Estonian eesti
Film 21-904

Alpid: Elu kõrgustes

Režissöör Otmar Penker
Alpid: Elu kõrgustes The Alps EP 1: The High Life Austria Austria 00021 2021 2020
0
Film 20-704

Taiwani padu-loorkakud

Režissöör Shou-i Yang, Chun-ming Wan
Taiwani padu-loorkakud Taiwan Grass Owls Taiwan Taiwan 00020 2020 2020 English inglise
0
Finalist

2022

2022
Film 22-1115

Suur soo

Režissöör Remek Meel
Suur soo The Great Swamp Estonia Eesti 00022 2022 2022 English inglise
Finalist

2022
Film 22-422

Superlinnud - tihaste salaelu

Režissöör Yann Sochaczewski, Marlen Hundertmark
Superlinnud - tihaste salaelu Superbirds - The Secret Life Of Tits Germany Saksamaa 00022 2022 2022 Estonian eesti
Film 21-679

Varastatud kala

Režissöör Gosia Juszczak
Varastatud kala Stolen Fish United Kingdom Spain Poland United Kingdom Spain Poland 00021 2021 2020 English inglise
0
Film 21-661

Kadunud põllulinnud

Režissöör Heiko De Groot
Kadunud põllulinnud Lost - Birds of the Countryside Germany Saksamaa 00021 2021 2021
0
Film 22-708

Helid lõunast

Režissöör Hubert Neufeld
Helid lõunast Sounds of the South Germany Saksamaa 00022 2022 2021
0
Film 21-908

Lumeleopardid ja sõbrad

Režissöör Xi Zhinong, Zi Ding, Da Jie, Qu Peng
Lumeleopardid ja sõbrad Snow Leopards and Friends Austria Austria 00021 2021 2020
0
Finalist
Film 22-36

Kanad, viirus ja meie

Režissöör Filip Remunda
Kanad, viirus ja meie Chickens, Virus and Us Czech Republic Czech Republic 00022 2022 2021 English Estonian English Estonian
0
Film 20-2

Viimane sügis

Režissöör Yrsa Roca Fannberg
Viimane sügis The Last Autumn Iceland Island 00020 2020 2019 English inglise
0
Film 22-642

Sõnnikusaladused

Režissöör Ruth Berry
Sõnnikusaladused Secrets in the Scat Austria Austria 00022 2022 2021
0
Film 20-707

Aastaajad looduses - sügis

Režissöör Martin Mészáros
Aastaajad looduses - sügis Seasons in the Wild - Episode 2: Autumn Austria Austria 00020 2020 2019 English inglise
0
Film 20-706

Aastaajad looduses - kevad

Režissöör Martin Mészáros
Aastaajad looduses - kevad Seasons in the Wild - Episode 1: Spring Austria Austria 00020 2020 2019 English inglise
0
Finalist
Film 21-901

Jõuluvana metsik kodu

Režissöör Matt Hamilton
Jõuluvana metsik kodu Santa´s wild Home Austria Austria 00021 2021 2019 Estonian eesti
0
Film 21-346

Salto on kuningas

Režissöör Pavol Barabas
Salto on kuningas Salto is the King Slovakia Slovakia 00021 2021 2020 English inglise
0
Film 21-151

Sada aastat teekonda

Režissöör Antti Tuomas Seppänen
Sada aastat teekonda A Hundred Year Journey Finland Soome 00021 2021 2021 English inglise
0
Film 21-185

Sääskedest ja inimestest

Režissöör Madis Ligema
Sääskedest ja inimestest Of Mosquitoes and Men Estonia Eesti 00021 2021 2019 English inglise
0
Film 20-594

Happemets

Režissöör Rugilė Barzdžiukaitė
Happemets Acid Forest Lithuania Leedu 00020 2020 2018 English inglise
0
Film 21-9

Tagasi kadunud Eedenisse

Režissöör Adriano Zecca
Tagasi kadunud Eedenisse Return to the lost Eden Switzerland Italy Switzerland Italy 00021 2021 2019 English inglise
0
Film 22-1103

Sasyki taasavamine merele

Režissöör Andrea Odezynska
Sasyki taasavamine merele Return Sasyk to the Sea United States United States 00022 2022 2022 English inglise
0
Film 21-222

Abinõu

Režissöör Jakub Šipoš
Abinõu Remedy Slovakia Slovakia 00021 2021 2021 English inglise
0
Film 20-530

Parema maailma retseptid

Režissöör Benoît Bringer
Parema maailma retseptid Food For Change France Prantsusmaa 00020 2020 2020 English inglise
0
Finalist
Film 21-572

Taassünd

Režissöör Chia-Lung Chan
Taassünd Rebirth Taiwan Taiwan 00021 2021 2020 Estonian eesti
0
Film 21-906

Haruldased ellujääjad - Hiina ikooniline loodus

Haruldased ellujääjad - Hiina ikooniline loodus Rare Survivors - China's Iconic Wildlife Austria Austria 00021 2021 2020
0
Finalist

2021
Film 21-896

Puumad - jäämägede legendid, osa 2: Taassünd

Režissöör Dereck Joubert, Beverly Joubert
Puumad - jäämägede legendid, osa 2: Taassünd Pumas - Legends of the Ice Mountains EP 2: Rebirth Austria Austria 00021 2021 2020 Estonian eesti
Finalist

2021
Film 21-895

Puumad - jäämägede legendid, osa 1: Sünd

Režissöör Dereck Joubert, Beverly Joubert
Puumad - jäämägede legendid, osa 1: Sünd Pumas - Legends of the Ice Mountains EP 1: Birth Austria Austria 00021 2021 2020 Estonian eesti
Finalist

2022
Film 22-798

Krantsi elu

Režissöör Tanja Brzaković
Krantsi elu Life of a Mutt Serbia Serbia 00022 2022 2021 English Estonian English Estonian
Finalist
Film 20-728

Polaarpäev - Põhja-Skandinaavia loodus suvel

Režissöör Steffen and Alexandra Sailer
Polaarpäev - Põhja-Skandinaavia loodus suvel Land of the Far North - Polar Day Germany Saksamaa 00020 2020 2020 Estonian eesti
0
Finalist
Film 20-727

Polaaröö - Põhja-Skandinaavia loodus talvel

Režissöör Steffen and Alexandra Sailer
Polaaröö - Põhja-Skandinaavia loodus talvel Land of the Far North - Polar Night Germany Saksamaa 00020 2020 2020 Estonian eesti
0
Film 21-722

Kuumem kui kliima

Režissöör Adrien Bordone, Bastien Bösiger
Kuumem kui kliima Hotter than Climate Change Switzerland Šveits 00021 2021 2020 Estonian eesti
0
Finalist
Film 22-1105

Pleistotseeni park

Režissöör Luke Griswold-Tergis
Pleistotseeni park Pleistocene Park USA USA 00022 2022 2022 English Estonian English Estonian
0
Finalist
Film 20-509

Tema elu foto

Režissöör Yonatan Nir, Dani Menkin
Tema elu foto Picture of His Life USA USA 00020 2020 2019 Estonian eesti
0
Finalist
Film 22-770

Pantanal - Brasiilia loodusime

Režissöör Christoph and Almut Hauschild
Pantanal - Brasiilia loodusime Pantanal - Brazil's Natural Miracle Germany Saksamaa 00022 2022 2021 Estonian eesti
0
Finalist

2021
Film 21-333

Üle maa

Režissöör Elisabeth Haviland James, Revere La Noue
Üle maa Overland United States United States 00021 2021 2020 Estonian eesti
Film 20-328

Karu, Astuuria unelm

Režissöör Vincent Munier, Laurent Joffrion
Karu, Astuuria unelm Oso, Wild vision from Asturias France Prantsusmaa 00020 2020 2019 English inglise
0
Film 21-502

Buromski saar

Režissöör Olga Stefanova
Buromski saar Buromsky Island Russia Venemaa 00021 2021 2020 English inglise
0
Film 22-669

Kalakotkas: Röövlind merel

Režissöör Jacob Steinberg
Kalakotkas: Röövlind merel Osprey: Sea Raptor United States United States 00022 2022 2021
0
Film 20-417

Üks sõna

Režissöör Viviana Uriona
Üks sõna One Word Germany Saksamaa 00020 2020 2020 English inglise
0
Finalist

2022
Film 22-106

Metsast

Režissöör Peter Magnusson
Metsast About the Forest Sweden Rootsi 00022 2022 2021 English Estonian English Estonian
Finalist

2020

2020
Film 20-430

Okavango - unistuste jõgi

Režissöör Dereck & Beverly Joubert
Okavango - unistuste jõgi Okavango: River of Dreams South Africa Lõuna-Aafrika Vabariik 00020 2020 2019 Estonian eesti
1
Film 21-883

Nõva luited

Režissöör Aare Baumer
Nõva luited Dunes of Nõva Estonia Eesti 00021 2021 2021 English inglise
0
Finalist
Film 21-833

Mõõkvaalade pidu

Režissöör Alexis Barbier-Bouvet, Didier Noirot
Mõõkvaalade pidu Feast of the Killer Whales France Prantsusmaa 00021 2021 2020 Estonian eesti
0
Finalist
Film 20-164

Nomaadid

Režissöör Emiliano Ruprah
Nomaadid Nomads Mexico Mehhiko 00020 2020 2019 Estonian eesti
0
Film 22-734

Pesa

Režissöör Miguel Angel Baratta
Pesa Nest Argentina Argentina 00022 2022 2022 English inglise
0
Finalist

2022
Film 22-387

Lõpmatuse naabrus

Režissöör Mark Aitken
Lõpmatuse naabrus Neighbourhood of Infinity Spain Hispaania 00022 2022 2021 eesti estonian
Finalist

2022
Film 22-895

Holland vee all

Režissöör Arthur de Bruin
Holland vee all Waves Beneath The Water The Netherlands The Netherlands 00022 2022 2022 Estonian eesti
Film 22-395

Lindudele lähemale

Režissöör David Krøyer
Lindudele lähemale Reaching the Birds Denmark Taani 00022 2022 2021 eesti estonian
0
Film 21-907

Looduse võrgustikud

Režissöör Susanne Lummer, Andreas Ribarits
Looduse võrgustikud Nature’s Networks Austria Austria 00021 2021 2020
0
Film 21-215

Jääaja kajad

Režissöör Jan Haft
Jääaja kajad Echoes of the Ice Age Germany Saksamaa 00021 2021 2020
0
Finalist
Film 20-288

Suswa mägi - vulkaani südames

Režissöör Oliver Goetzl
Suswa mägi - vulkaani südames Mt. Suswa - Life in a Volcano Germany Saksamaa 00020 2020 2019 Estonian eesti
0
Film 22-47

Kaitseala

Režissöör Hadis Janbozorgi
Kaitseala Preserve Iran Iran 00022 2022 2021 English inglise
0
Film 20-249

Menorca biosfääri kaitseala

Režissöör Jordi Escandell & Toni Escandell
Menorca biosfääri kaitseala Menorca Biosphere Reserve Spain Hispaania 00020 2020 2019 English inglise
0
Finalist
Film 20-784

Mees metsast / esilinastus

Režissöör Maaja Hallik
Mees metsast / esilinastus Backwoodsman / World Premiere Estonia Eesti 00020 2020 2020 English inglise
0
Film 20-475

Mina ja mu Tuk-tuk. Paradiisi-elevante otsimas

Režissöör Stefan Quinth
Mina ja mu Tuk-tuk. Paradiisi-elevante otsimas Me & My Tuk-tuk - Searching for the Elephants of Paradise Sweden Rootsi 00020 2020 2020 English inglise
0
Film 22-96

Mata

Režissöör Ingrid Fadnes & Fabio Nascimento
Mata Mata Brazil Brazil 00022 2022 2020 English inglise
0
Film 21-800

Rohkem kui ahvid. Meie lähimad sugulased

Režissöör Oriol Cervera Subirats, Juan Luis Santos, Juan Antonio Rodríguez Llano
Rohkem kui ahvid. Meie lähimad sugulased Monkeys and more. Our closest Relatives Spain Hispaania 00021 2021 2021
0
Finalist
Film 22-809

Mamody, viimane baobabi õõnestaja

Režissöör Cyrille Cornu
Mamody, viimane baobabi õõnestaja Mamody, the last Baobab Digger France Prantsusmaa 00022 2022 2022 English Estonian English Estonian
0

2022
Film 22-674

Looduse valvurid

Režissöör Iiris Härmä
Looduse valvurid Shepherds of the Earth Finland Soome 00022 2022 2022 English inglise
Finalist
Film 22-1114

Lumi ja Leenu

Režissöör Mirjam Matiisen
Lumi ja Leenu Lumi and Leenu Estonia Eesti 00022 2022 2022 English inglise
0
Finalist
Film 20-759

Lõvid ja hüäänid - surmatoojad ja eluvardjad

Režissöör Nacho Ruiz
Lõvid ja hüäänid - surmatoojad ja eluvardjad Lions & Hyenas: Owners of Death, Guardians of Life Spain Hispaania 00020 2020 2019 Estonian eesti
0
Film 20-527

Kasumi seemned

Režissöör Linda Bendali
Kasumi seemned Seeds of Profit France Prantsusmaa 00020 2020 2019 English inglise
0
Finalist

2021

2021
Film 21-284

Leopardi pärand

Režissöör Will Steenkamp, Lianne Steenkamp
Leopardi pärand Leopard Legacy Austria South Africa Austria South Africa 00021 2021 2020 Estonian eesti
Finalist
Film 22-776

Legendi pärand

Režissöör Juha Metso
Legendi pärand Legacy of a Legend Finland Soome 00022 2022 2022 English Estonian English Estonian
0
Film 20-17

Mägismaa

Režissöör Andrea Zambelli, Andrea Zanoli
Mägismaa The Highlands Italy Itaalia 00020 2020 2020 English inglise
0
Film 21-294

Lumeleopardi külmunud kuningriik

Režissöör Frédéric Larrey
Lumeleopardi külmunud kuningriik The Frozen Kingdom of the Snow Leopard Germany France China Germany France China 00021 2021 2020
0
Finalist

2022
Film 22-568

Pesukarud, ellujäämissõdalased

Režissöör Emma Baus
Pesukarud, ellujäämissõdalased Raccoons, survival Warriors France Prantsusmaa 00022 2022 2021 Estonian eesti
Film 20-128

Lamalera

Režissöör Karsten Tadie
Lamalera Lamalera Denmark Taani 00020 2020 2019 English inglise
0
Finalist
Film 22-943

Lagunaria

Režissöör Giovanni Pellegrini
Lagunaria Lagunaria Italy Itaalia 00022 2022 2022 English Estonian English Estonian
0
Film 22-905

Vaikuse otsingud

Režissöör Julien Guéraud
Vaikuse otsingud Quest for Silence France Prantsusmaa 00022 2022 2021 English inglise
0
Finalist

2022
Film 22-813

Uks oli avatud

Režissöör Olivier Marin
Uks oli avatud The Door was Open France Prantsusmaa 00022 2022 2021 English Estonian English Estonian
Film 20-470

Jõehobude saar

Režissöör Carlos Pérez Romero
Jõehobude saar Island of the Hippos Spain Hispaania 00020 2020 2020 English inglise
0
Film 22-1110

Aafrika, GMOd ja Bill Gates

Režissöör Jean-Baptiste Renaud
Aafrika, GMOd ja Bill Gates Africa, GMOs and The Gates Foundation France Prantsusmaa 00022 2022 2021 English inglise
0
Finalist

2021
Film 21-344

Kurepoja pikk teekond

Režissöör Jouni Hiltunen
Kurepoja pikk teekond A young Crane´s long Journey Finland Soome 00021 2021 2021 Estonian eesti
Film 22-424

Noored kütid

Režissöör Andreas Thaulow
Noored kütid Young Guns Denmark Taani 00022 2022 2021 English inglise
0
Finalist

2021

2021
Film 21-825

Mu kiilide jõgi

Režissöör Dagmar Hilfert-Rüppell, Georg Rüppell
Mu kiilide jõgi My Dragon River Germany Saksamaa 00021 2021 2021 Estonian eesti
Film 22-857

Ijswee

Režissöör Okki Poortvliet
Ijswee Ijswee Netherlands Netherlands 00022 2022 2021 English inglise
0
Film 20-647

Ma olen lõvi

Režissöör Jürgen Jozefowicz
Ma olen lõvi I Am Lion Botswana Botswana 00020 2020 2019 English inglise
0
Finalist

2022

2022
Film 22-624

Kraetrapp

Režissöör Fathollah Amiri, Nima Asgari
Kraetrapp Houbara Iran Iran 00022 2022 2021 English Estonian English Estonian
1
Film 22-12

Hog Haven

Režissöör Christopher Beeson
Hog Haven Hog Haven United States United States 00022 2022 2022
0
Finalist
Film 22-641

Kuningas jõehobu

Režissöör Will & Lianne Steenkamp
Kuningas jõehobu Hippo King Austria Austria 00022 2022 2021 Estonian eesti
0
Film 22-578

Ood loodusele

Režissöör Jan Haft
Ood loodusele Ode to Nature Germany Saksamaa 00022 2022 2021
0
Film 20-257

Südamepuu

Režissöör Stefano Petroni
Südamepuu Heartwood Italy Itaalia 00020 2020 2019 English inglise
0
Film 21-290

Kanepimees riigi vastu

Režissöör Sampsa Huttunen
Kanepimees riigi vastu Hempman vs. the State Finland Soome 00021 2021 2019 English inglise
0
Film 20-737

Roheline veri

Režissöör Arthur Bouvart, Jules Giraudat & Alexis Marant
Roheline veri Green Blood France Prantsusmaa 00020 2020 2020 English inglise
0
Film 22-543

Hüvasti kassid

Režissöör Susan Bloom, Caleigh Waldman
Hüvasti kassid Goodbye to All Cats United States United States 00022 2022 2022 English inglise
0
Finalist
Film 20-37

Paras pähkel - lugusid oravamaailmast

Režissöör Yann Sochaczewski
Paras pähkel - lugusid oravamaailmast Going Nuts - Tales from the Squirrel World Germany Saksamaa 00020 2020 2019 Estonian eesti
0
Film 20-523

Greta põlvkond

Režissöör Simon Kessler & Johan Boulanger
Greta põlvkond Generation Greta France Prantsusmaa 00020 2020 2020 Estonian eesti
0
Film 20-778

Gan Fód

Režissöör Dermot O'Hanlon
Gan Fód Gan Fód Ireland Iirimaa 00020 2020 2020 English inglise
0
Finalist
Film 20-761

Külmunud saared

Režissöör Stefania Muller
Külmunud saared Frozen Islands South Africa Lõuna-Aafrika Vabariik 00020 2020 2020 Estonian eesti
0
Finalist
Film 20-777

Fred Jüssi. Olemise ilu

Režissöör Jaan Tootsen
Fred Jüssi. Olemise ilu The Beauty of Being Estonia Eesti 00020 2020 2020 English inglise
0
Film 21-728

Võõrad naabrid - nutriad

Režissöör Herbert Ostwald
Võõrad naabrid - nutriad They Came to Stay - Our Alien Animal Neighbors: Coypus Germany Saksamaa 00021 2021 2021
0
Film 21-727

Võõrad naabrid - nandud

Režissöör Herbert Ostwald
Võõrad naabrid - nandud They Came to Stay - Our Alien Animal Neighbors: Rheas Germany Saksamaa 00021 2021 2021
0
Film 22-1109

Toidupettus: Organiseeritud kuritegevus

Režissöör Bénédicte Delfaut
Toidupettus: Organiseeritud kuritegevus Food Fraud: An Organised Crime France Prantsusmaa 00022 2022 2021 English inglise
0

2022
Film 22-796

Kalakuningriik - meri

Režissöör Björn Tjärnberg
Kalakuningriik - meri Kingdom of Fish Ep 3 - The Sea Sweden Rootsi 00022 2022 2021 English inglise

2022
Film 22-795

Kalakuningriik - järved

Režissöör Björn Tjärnberg
Kalakuningriik - järved Kingdom of Fish Ep 2 - The Lake Sweden Rootsi 00022 2022 2021 English inglise

2022
Film 22-794

Kalakuningriik - jõed

Režissöör Björn Tjärnberg
Kalakuningriik - jõed Kingdom of Fish Ep 1 - The River Sweden Rootsi 00022 2022 2021 English inglise
Film 20-783

Loomade pidusöök - eluring

Režissöör Daniela Pulverer, Boris Raim
Loomade pidusöök - eluring Banquet of the Beasts – The Cycle of Life Germany Saksamaa 00020 2020 2020 English inglise
0
Finalist
Film 22-428

Suured mustvalged kassid

Režissöör Mathieu Le Lay
Suured mustvalged kassid Black and White Big Cats France Prantsusmaa 00022 2022 2021 Estonian eesti
0
Film 20-44

Fatei ja meri

Režissöör Alina Rudnitskaya, Sergey Vinokurov
Fatei ja meri Fatei And The Sea Russia Venemaa 00020 2020 2018 English inglise
0
Film 21-942

Kiirmood: Odava moe tegelik hind

Režissöör Gilles Bovon, Edouard Perrin
Kiirmood: Odava moe tegelik hind Fast Fashion: The Real Price of Low-Cost Fashion France Prantsusmaa 00021 2021 2020 English inglise
0
Film 22-632

Orangutani silmad

Režissöör Chris Scarffe, Will Foster-Grundy
Orangutani silmad Eyes of the Orangutan Austria Austria 00022 2022 2021 English inglise
0
Film 22-128

Extremadura loodusparadiis

Režissöör Carlos Pérez Romero
Extremadura loodusparadiis Extremadura. A Natural Paradise in Europe Spain Hispaania 00022 2022 2022
0
Film 21-379

Evolutsioon linnadžunglis

Režissöör Martin Gronemeyer, Michaela Kirst
Evolutsioon linnadžunglis Darwin in Times Square - The Science of Urban Evolution Germany Saksamaa 00021 2021 2019
0
Film 20-327

Tasapisi igihaljaks - taasmetsastamine Aurovilles

Režissöör Christoph Pohl
Tasapisi igihaljaks - taasmetsastamine Aurovilles Ever Slow Green - Re-afforestation in Auroville India India 00020 2020 2019 English inglise
0
Film 22-1107

USA kliimasõjad

Režissöör Ibar Aibar & Fanny Chauvin
USA kliimasõjad USA: Climate Wars France Prantsusmaa 00022 2022 2022 English inglise
0
Film 21-348

Sissemässitud

Režissöör David Abel
Sissemässitud Entangled United States United States 00021 2021 2020
0
Film 21-912

Karusid otsimas

Režissöör Mahdi Chalani
Karusid otsimas Looking for Bears Iran Iran 00021 2021 2021 English inglise
0
Film 20-785

Emakivi / erilinastus

Režissöör Kersti Uibo
Emakivi / erilinastus Wombstone / Special Screening Estonia Eesti 00020 2020 2019 No dialogue Dialoog puudub
0
Film 20-600

Elementa

Režissöör Richard Sidey
Elementa Elementa New Zealand Uus-Meremaa 00020 2020 2020 No dialogue Dialoog puudub
0
Film 20-610

Nullpäev - linn, kus pole vett

Režissöör Dorothe Dörholt & Antje Christ
Nullpäev - linn, kus pole vett A City without Water Germany Saksamaa 00020 2020 2018 English inglise
0
Finalist

2021

2021
Film 21-412

Maa: Helitu

Režissöör Mikael Kristersson, Åsa Ekman, Oscar Hedin
Maa: Helitu Earth: Muted Sweden Rootsi 00021 2021 2021 Estonian eesti
1

2022
Film 22-1113

Hoolitsemiskohustus - kliimavaidlused kohtusaalis

Režissöör Nic Balthazar
Hoolitsemiskohustus - kliimavaidlused kohtusaalis Duty of Care - The Climate Trials Belgium Belgium 00022 2022 2022 Estonian eesti
Film 21-176

Juhuslik paradiis - Euroopa Everglades

Režissöör Christian Baumeister, Max Meis
Juhuslik paradiis - Euroopa Everglades Accidental Wilderness - Europe's Everglades Germany Saksamaa 00021 2021 2019
0
Film 21-735

Maagilised aastaajad

Režissöör Annette Scheurich, Alexandra Sailer, Steffen Sailer, Klaus Scheurich
Maagilised aastaajad The Magical Four - Our Seasons Germany Saksamaa 00021 2021 2020
0
Finalist
Film 20-191

Niidud - kaotatud paradiis

Režissöör Jan Haft
Niidud - kaotatud paradiis The Meadow - Paradise Lost Germany Saksamaa 00020 2020 2020 Estonian eesti
0
Film 22-412

Pelikanide teekond - Austraalia müsteerium

Režissöör Annette Scheurich
Pelikanide teekond - Austraalia müsteerium Journey of the Pelicans - an Australian Outback Mystery Germany Saksamaa 00022 2022 2020
0
Film 22-1112

Välja juuritud: Olümpiahõim

Režissöör Balint Revesz
Välja juuritud: Olümpiahõim Uprooted: The Olympic Tribe Germany Hungary UK Germany Hungary UK 00022 2022 2021 English inglise
0
Finalist
Film 20-782

Karu moodi

Režissöör Roman Droux
Karu moodi Bear-Like Switzerland Šveits 00020 2020 2019 Estonian eesti
0
Finalist

2021
Film 21-873

Šamaanide õudusunenägu

Režissöör Natalie Halla
Šamaanide õudusunenägu The Shamans´ Nightmare Austria Austria 00021 2021 2021 Estonian eesti
Film 21-898

Dehesa - ibeeria ilvese mets, osa 2

Režissöör Joaquín Gutierrez Acha
Dehesa - ibeeria ilvese mets, osa 2 Dehesa - Forest of the Iberian Lynx EP 2 Austria Austria 00021 2021 2020
0
Film 21-897

Dehesa - ibeeria ilvese mets, osa 1

Režissöör Joaquín Gutierrez Acha
Dehesa - ibeeria ilvese mets, osa 1 Dehesa - Forest of the Iberian Lynx EP 1 Austria Austria 00021 2021 2020
0
Film 20-729

Suvepäevad

Režissöör Annette Scheurich, Alexandra & Steffen Sailer
Suvepäevad Days of Summer Germany Saksamaa 00020 2020 2019 English inglise
0
Film 22-638

Lootuse lood - Indoneesia

Režissöör Max Serio, Radek Houska
Lootuse lood - Indoneesia Critical Kingdoms - Stories of Hope - Ep 2: Indonesia Austria Austria 00022 2022 2021
0
Film 21-899

Koroona - pandeemia ja pangoliin

Koroona - pandeemia ja pangoliin Corona - The Pandemic and the Pangolin Austria Austria 00021 2021 2020
0
Film 21-945

Kokkuvool

Režissöör Eva Otsing
Kokkuvool Confluence Australia Australia 00021 2021 2021 Estonian eesti
0
Film 22-979

Kolooniate konflikt

Režissöör Rajani Mani
Kolooniate konflikt Colonies in Conflict India India 00022 2022 2022 English inglise
0
Film 22-281

Bongarid

Režissöör Baptiste Magontier
Bongarid Twitchers France Prantsusmaa 00022 2022 2021 English inglise
0
Film 22-633

Cher ja üksildane elevant

Režissöör Jonathan Finnigan
Cher ja üksildane elevant Cher and the loneliest Elephant Austria Austria 00022 2022 2021 English inglise
0
Finalist
Film 20-705

Kantaabria - Hispaania maagilised mäed

Režissöör Joaquin Gutierrez Acha
Kantaabria - Hispaania maagilised mäed Cantábria – Spain’s magical Mountains Austria Austria 00020 2020 2018 Estonian eesti
0
Film 22-17

Helerohelised valed

Režissöör Julia Barnes
Helerohelised valed Bright Green Lies Canada Canada 00022 2022 2021
0
Finalist
Film 22-639

Kaljumäestikus sündinud: Esimesed sammud

Režissöör Joseph Pontecorvo
Kaljumäestikus sündinud: Esimesed sammud Born in the Rockies Ep 1: First Steps Austria Austria 00022 2022 2021 Estonian eesti
0
Film 21-808

Veritsev jää: Antarktika, viimane peatükk

Režissöör Willem van den Heever
Veritsev jää: Antarktika, viimane peatükk Bleeding Ice: Antarctica, The Final Chapter South Africa Lõuna-Aafrika Vabariik 00021 2021 2020
0
Finalist
Film 22-409

Teisel pool Valget

Režissöör Evgeny Kalachikhin
Teisel pool Valget Beyond The White Germany Saksamaa 00022 2022 2020 English inglise
0
Film 22-426

Delfiinietenduse hind

Režissöör Mehdi Ghazanfari
Delfiinietenduse hind The Price of seeing a Show Iran Iran 00022 2022 2021 English inglise
0
Film 22-625

Väikese öökulli laul

Režissöör Mehdi Nourmohammadi
Väikese öökulli laul The Song of a Little Owl Iran Iran 00022 2022 2021 eesti estonian
0
Film 21-77

Õhukesel jääl

Režissöör Henry M. Mix
Õhukesel jääl On thin Ice Germany Saksamaa 00021 2021 2020
0
Film 22-1104

Aatomilootus - tuumaenergia pooldajad

Režissöör Frankie Fenton
Aatomilootus - tuumaenergia pooldajad Atomic Hope - Inside The Pro-Nuclear Movement Ireland Iirimaa 00022 2022 2022 English inglise
0
Finalist
Film 20-113

Animus Animalis. Lugu inimestest, loomadest ja asjadest

Režissöör Aistė Žegulytė
Animus Animalis. Lugu inimestest, loomadest ja asjadest Animus Animalis. A Story About People, Animals and Things Lithuania Leedu 00020 2020 2018 Estonian eesti
0
Film 21-643

Lehmad katusel

Režissöör Aldo Gugolz
Lehmad katusel Cows on the Roof Switzerland Šveits 00021 2021 2020 English inglise
0
Film 22-69

Amuka - ärkamine

Režissöör Antonio Spanò
Amuka - ärkamine Amuka - The Awakening Belgium Belgium 00022 2022 2021 English inglise
0
Film 21-496

Millest puud sosistavad

Režissöör Rita Takács
Millest puud sosistavad What the Trees whisper about Hungary Ungari 00021 2021 2021
0
Film 20-768

Ameerika aastaajad - kevad

Režissöör Jeff Morales
Ameerika aastaajad - kevad America's Wild Seasons: Spring USA USA 00020 2020 2019 English inglise
0
Film 21-900

Ameerika Arktika - ohustatud varjupaik

Režissöör Martin Mészáros
Ameerika Arktika - ohustatud varjupaik America´s Arctic - A Refuge Imperiled Austria Austria 00021 2021 2020
0
Film 21-298

Pärast metsatulekahjusid

Režissöör Cian O'Clery
Pärast metsatulekahjusid After the Fires Australia Australia 00021 2021 2021
0
Film 20-749

Eeterlik

Režissöör Ruken Tekeş
Eeterlik Aether Italy/Turkey Itaalia/Türgi 00020 2020 2019 No dialogue Dialoog puudub
0
Finalist
Film 20-710

Ood armastusele - äpiga ahv / avafilm

Režissöör Mark Fletcher
Ood armastusele - äpiga ahv / avafilm A Song for Love - An Ape with an App / Opening Film Austria Austria 00020 2020 2020 Estonian eesti
0
Film 20-220

Kamalutäis prügi

Režissöör David Regos
Kamalutäis prügi A Fistful of Rubbish Spain Hispaania 00020 2020 2019 English inglise
0
Film 20-118

83° suuskadel põhja

Režissöör Matthias Mayr
83° suuskadel põhja 83° Ski The North Austria Austria 00020 2020 2019 English inglise
0
Film 20-735

252 päeva üksindust

Režissöör Kaidor Kahar
252 päeva üksindust 252 Days of Solitude Estonia Eesti 00020 2020 2020 English inglise
0
Film 22-270

12. tund

Režissöör Susan Kucera
12. tund 12th Hour United States United States 00022 2022 2021
0
Film 20-237

Põlised metsad, põlised mäed - fantoomi jälgedes

Režissöör Szabolcs Mosonyi
Põlised metsad, põlised mäed - fantoomi jälgedes Wild Forests, Wild Crags - In Search of the Phantom Hungary Ungari 00020 2020 2019 English inglise
0
Finalist
Film 20-283

Looma kujutis

Režissöör Perttu Saksa
Looma kujutis Animal Image Finland Soome 00020 2020 2019 Estonian eesti
0
Film 22-916

Jaava vesiputk

Režissöör Yu So-young
Jaava vesiputk Water Celery South Korea South Korea 00022 2022 2022 English inglise
0
Antud kuupäeval, kellaajal ja asukohas linastusi ei leitud

Toetajad

Sakste maja Lihulas · Lihula Gümnaasium · Lihula Muuseum · Lihula Kultuurimaja · Lihula Raamatukogu · Lääneranna Noortekeskus · Võrgukuur · Tallinna Loomaaed · Pürksi Kultuurimaja · Vändra Kultuurimaja · Kilingi-Nõmme Kultuurimaja · Narva eesti keele maja